Wydarzenia

Formy działalności

89
festyny plenerowe

Nasze festyny to m.in. „Powitanie lata” czy „Powitanie jesieni”, a także, co kilka lat, również huczne Dożynki. Imprezy plenerowe, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie, od konkursów i zabaw na świeżym powietrzu, przez występy lokalnych zespołów, wyjątkowe pokazy i wieczorne imprezy z DJ-em lub zespołem, po koncerty znanych i lubianych gwiazd estrady. Świetna zabawa dla małych i dużych gwarantowana. Zapraszamy!

40
imprezy okolicznościowe

Czerwona kartka w kalendarzu? Zostaw to nam! Każdego roku organizujemy obchody wyjątkowych świat tj. Dzień Babci i Dziadka, Dzień Kobiet, Dzień Matki i Dzień Dziecka. Zobacz co do zaoferowania mają nasi podopieczni i spędź z nami te wyjątkowe dni.

download
bale sylwestrowe, andrzejkowe i karnawałowe

Sylwester, bal karnawałowy, Andrzejki. Na te wystrzałowe imprezy możecie liczyć każdego roku. Pamiętajcie, by zapisać się na listę i zająć miejsca! Pięknie udekorowana sala, elegancko nakryty stół i zabawa przy dobrej muzyce w najlepszym towarzystwie. Przyjdź i baw się z nami. Wiek nie ma znaczenia.

111
zajęcia dla dzieci i dorosłych

Zarówno dorośli mieszkańcy Starej Kamionki, jak i szukający wrażeń najmłodsi mogą skorzystać z naszej oferty. Dla dzieci prowadzimy zajęcia muzyczne i plastyczne. Poznajemy na nich technikę gry na instrumentach, uczymy się śpiewu, rysujemy, malujemy, wyklejamy. Naszym podopiecznym nie można odmówić kreatywności! Z dorosłymi spotykamy się w ramach Koła Gospodyń i Zespołu "Razem". Wspólnie uświetniamy występami i kulinariami największe lokalne wydarzenia. Dołącz do nas i twórzmy razem!

ur5
wynajem sali na imprezy rodzinne, pokazy i wesela

Potrzebujesz sali na prywatne wydarzenie? Nic prostszego. Oferujemy odnowioną salę, stoły i krzesła oraz zaplecze kuchenne. Zorganizuj u nas: przyjęcie komunijne, chrzciny, urodziny, poprawiny po weselu czy studniówce, a także pokazy produktów i szkolenia. Bezpłatnie użyczamy sali m.in. na spotkania mieszkańców z Sołtysem czy zebrania Ochotniczej Straży Pożarnej.

104012053_2760029527559854_6311312386657059460_o
msza święta w co drugą niedzielę miesiąca

W co drugą niedzielę miesiąca w sali klubu odbywa się msza święta odprawiana przez księży z Parafii Rzymskokatolickiej pw. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Sokółce. Skrupulatnie prasujemy serwety, komże i stuły, przygotowujemy krzesła i ołtarz, aby nadać mszy jak najbardziej uroczystego charakteru. W nabożeństwach uczestniczą mieszkańcy naszej wsi i okolicznych miejscowości.

Skip to content