Zajęcia

Zajęcia w ofercie WKK

139
KGW "Kamioneczki"

czwartki i niedziele, godz. 17:00-19:00
instruktor: Dorota Panasiuk

brak opisu

123
Zajęcia plastyczne, origami

piątki i niedziele, godz. 16:00-17:00
instruktor: Dorota Panasiuk

Zajęcia plastyczne to mnóstwo technik i świetna zabawa. Farby, pastele, kredki i wyklejanie. Każde zajęcia to nowe wyzwanie i pobudzenie kreatywności. Wykonujemy dekoracje na wydarzenia organizowane przez klub. Jesteśmy eko i używamy starych, niepotrzebnych materiałów, by wyczarować z nich artystyczne cuda. Co rok bierzemy udział w Wojewódzkim Konkursie Origami w Białymstoku, na którym zawsze jesteśmy w czołówce. Dołącz do nas, jeśli masz od 7 do 16 lat.

zajecia-kulinarne-stara-kamionka-sok
Zajęcia kulinarne

czwartki, godz. 15:00-16:00
instruktor: Dorota Panasiuk

Koło gospodyń składa się z Pań i Panów w wieku od 40 do 70 lat. Ubogacamy nasze lokalne wydarzenia pysznymi daniami i wypiekami. Bierzemy udział w kulinarnych konkursach, takich jak tradycyjny stół wigilijny i wielkanocny. Organizujemy tradycyjną wystawę „Jak to kiedyś bywało”, na której zobaczyć można relikty mijającej epoki i narzędzia używane niegdyś w gospodarstwach. Koło gospodyń to sposób na miłe spędzenie czasu i piękne znajomości. Dołącz do nas!

18
Zajęcia muzyczne

poniedziałki i środy, godz. 16:00-18:00
instruktor: Lilia Żółtko

Na zajęciach dzieci w wieku szkolnym uczą się gry na własnych instrumentach oraz śpiewu z pomocą instruktorki. Wspólnie przygotowujemy repertuar na wydarzenia organizowane w Starej Kamionce. Możecie usłyszeć nas na Dniu Kobiet, Dniu Dziecka lub wspólnym śpiewaniu kolęd.

138
Zespół "Razem"

środy i soboty, godz. 18:00-20:00
instruktor: Lilia Żółtko

Jeśli masz więcej niż 18 lat, możesz dołączyć do muzycznego zespołu „Razem”. Śpiewamy przy akompaniamencie akordeonu, gitary lub organów. Śpiewamy to, co nam w duszy gra. Repertuar rozrywkowy, biesiadny czy ludowy. Mamy coś na każdą okazję. Poznasz nas po zespołowych, jednakowych strojach. Występujemy na festynach, koncertach dożynkach itp. Przeżyj z nami niejedną muzyczną przygodę.

download
Zajęcia kuglarskie

niedziele, godz. 16:00-18:00
instruktorzy: Seweryn i Agnieszka Bona

brak opisu

Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

Skip to content